TSELLUVILLA MÄRGPAIGALDUS

Tselluvilla märgpaigaldus on tõhus soojustuslahendus, mida kasutatakse isolatsioonina hoone sise- kui välispindadel. See protsess hõlmab tselluvillakiudude pinnale pihustamist märjana, koos liimiseguga. See võimaldab tselluvillaga  tihedalt täita kõik tühimikud, vuugid ja vahed, tagades seeläbi optimaalse soojus- ja heliisolatsiooni.

 

Üks tselluvilla märgpaigalduse peamisi eeliseid on selle võime kohanduda erinevate pindade ja kujudega. See võimaldab seda kasutada mitmesugustes ehitusprojektides, eriti sobilik on see vanadele hoonetele, kus olemasolevad seinad ei ole sirged ja tradistisoonilise plaat või rullmaterjal soojustusega jääksid sisse õhuvahed ja külmasillad.

 

Tselluvilla märgpaigaldus on keskkonnasõbralik valik, kuna tsellulooskiud on valmistatud taaskasutatud paberist ja muudest looduslikest kiududest ning neid ei ole töödeldud kahjulike kemikaalidega. Lisaks on tselluvilla märgpaigaldus suurepärane heliisolatsiooni lahendus, vähendades müra levikut hoones.

 

Kokkuvõttes on tselluvilla märgpaigaldus mitmekülgne ja tõhus meetod hooneisolatsiooniks, millega vähendate küttekulusid ja tagate optimaalse sisekliima.

VÕTA ÜHENDUST!